Ziņas medijiem

Naktīs uzsāks sniega izvešanu no Rīgas ielām; jārēķinās ar apstāšanās ierobežojumiem autovadītājiem

Rīgas domes Satiksmes departaments vērš autovadītāju uzmanību, ka nakts stundās tiks uzsākta sniega izvešana no šaurajām Rīgas ielām, līdz ar to būs īslaicīgi liegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana.

Lai nodrošinātu sniega tīrīšanu un izvešanu, naktī uz sestdienu tiks uzstādīti informatīvie plakāti par gaidāmajām satiksmes organizācijas izmaiņām, bet svētdien lieguma ceļa zīmes tiks uzstādītas šādās ielās:

Satiksmes departaments aicina autovadītājus un iedzīvotājus ar izpratni izturēties pret gaidāmajiem satiksmes ierobežojumiem, sekot līdzi ceļa zīmēm un laicīgi padomāt par alternatīvām savu automašīnu novietošanas iespējām.

Pēc sniega tīrīšanas darbu paveikšanas ceļa zīmes tiks noņemtas.

Sniegu izvedīs arī no posmiem, kur sniega valnis traucē  transporta un gājēju kustībai, kā arī Vecrīgas, sabiedriskā transporta pieturvietām un veloceļiem, bet šajos posmos pagaidu lieguma ceļa zīmes uzstādītas netiks, tomēr transporta līdzekļu īpašnieki un iedzīvotāji ir aicināti ar izpratni izturēties pret nakts darbiem, kā arī padomāt par automašīnu novietošanas iespējām tā, lai netiktu apgrūtināts ziemas tehnikas darbs.

Naktī uz sestdienu no:

 

Naktī uz svētdienu:

Naktī uz pirmdienu:

Papildus informējam, ka naktī uz piektdienu, 6.janvāri, sniegs izvests no:

Kopējā, izvestā sniega apjoms - 4079m3. Sniegs tiek vests uz transporta būvju uzturēšanas uzņēmuma PS “Daugavas labā krasta uzturētājs”  un PS “Daugavas kreisā krasta uzturētājs” iekārtotām un saskaņotām  sniega izgāztuvēm. Pavasarī sniega izgāztuvju zona tiek sakopta.

 

Informāciju sagatavoja:

Una Ahuna-Ozola

Rīgas domes Satiksmes departamenta komunikācijas speciāliste

Citi jaunumi