Ziņas medijiem

Remontdarbu laikā Aleksandra Čaka un Pērnavas ielu krustojumā izmaiņas satiksmes organizācija

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka sakarā ar to, ka Aleksandra Čaka un Pērnavas ielu krustojumā tiks mainīts būvbedres novietojums, laika posmā no 16.marta plkst. 20:00 līdz 19.marta plkst. 23:00 atkārtoti tiks mainīta satiksmes organizācija iepriekšminētajā krustojumā.

Transporta līdzekļa vadītājiem jāņem vērā, ka

-    Braucot pa Pērnavas ielu no Brīvības ielas puses – tiks nodrošināta viena josla kreisā manevra veikšanai, viena josla braukšanai taisni un viena –  virzienam pa labi;
-    Braucot pa Aleksandra Čaka ielu no centra puses – tiks saglabāta viena josla virzienam taisni un pa labi, kā arī vien josla kreisā manevra veikšanai.

Pārējie virzieni krustojumā netiks ierobežoti.  

Remontdarbi turpināsies arī nakts laikā, un var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis.

Spēkā paliek RP SIA “Rīgas Satiksme veiktās izmaiņas 47. maršruta autobusa satiksmē.

Darbu veicējiem  SIA “Binders” uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas minētajā ielas posmā) transportlīdzekļu piebraukšanai pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā un sabiedriskā transporta satiksmi.

Remontdarbi tiek veikti skolēnu brīvlaikā, kad pilsētas ielās ir mazāk personīgā transporta un satiksmes plūsma ir raitāka.

 

Informāciju sagatavoja:

Una Ahuna-Ozola, Rīgas domes Satiksmes departamenta komunikācijas speciāliste

Tālr. 67012703; 29584470

Citi jaunumi