Informācija / Vakances / Satiksmes organizācijas un kustības drošības nodaļas GALVENAIS/-Ā SATIKSMES ORGANIZĀCIJAS SPECIĀLISTS/-E - EKSPERTS/-E

RĪGAS VALSTSPILSĒTAS PAŠVALDĪBAS
ĀRTELPAS UN MOBILITĀTES DEPARTAMENTS
izsludina konkursu uz divām vakantajām amata vietām

Satiksmes organizācijas un projektu vadības pārvaldes
Satiksmes organizācijas un kustības drošības nodaļas

GALVENAIS/-Ā SATIKSMES ORGANIZĀCIJAS SPECIĀLISTS/-E - EKSPERTS/-E
(pilna laika darbs uz nenoteiktu laiku)

Rīgas valstspilsētas pašvaldības Ārtelpas un mobilitātes departaments ir Rīgas valstspilsētas pašvaldības vadošā iestāde satiksmes un transporta, t.sk. sabiedriskā transporta pakalpojumu, nozarē, kas nodrošina transporta infrastruktūras objektu uzturēšanu, projektēšanu un būvniecības organizēšanu, pilsētas sabiedriskā transporta pakalpojumu un pasažieru komercpārvadājumu pārraudzību, koordinēšanu, kontroli, satiksmes organizācijas un satiksmes drošības jautājumu risināšanu un koordinēšanu, transporta infrastruktūras un pilsētas sabiedriskā transporta sistēmas uzturēšanu un attīstības koncepciju izstrādāšanu, investīciju piesaistīšanu apstiprināto koncepciju realizācijai.

Mēs uzticēsim

 • Projektu sagatavošanu satiksmes drošības un satiksmes organizācijas uzlabošanai Rīgas pilsētas ielās.
 • Satiksmes organizācijas, remontdarbu vietu aprīkojumu un tirdzniecības vietu izvietojuma shēmu, tehnisko projektu, detālplānojumu un citu projektu un shēmu, kas saistīti ar satiksmes organizāciju un drošību izskatīšanu un saskaņošanu.
 • Ceļa zīmju, gājēju barjeru, ceļa vertikālo apzīmējumu, ceļa ātrumvaļņu izbūves darbu organizēšanu un to izpildes kontroli.
 • Būvniecības objektu (Rīgas pilsētas ielu izbūves, pārbūves, seguma atjaunošanas u.c. objektu), kuru pasūtītājs ir Rīgas valstspilsētas pašvaldības Ārtelpas un mobilitātes departaments apsekošanu, veicot būvniecības objektu fotofiksāciju, izvērtējot tajos satiksmes organizāciju un drošību atbilstoši normatīvo aktu prasībām.
 • Ceļu satiksmes negadījumu un ceļu satiksmes statistikas datu analīzi.
 • Fizisko un juridisko personu iesniegumu izskatīšanu, atbilžu projektu, atzinumu u.c. dokumentu projektu sagatavošanu.

Mēs sagaidām

 • Augstākā izglītība inženierzinātnēs vai augstākā profesionālā izglītība nozarē.
 • Amata kompetencei atbilstoša profesionālā pieredze.
 • Augstākā līmeņa valsts valodas zināšanas.
 • Labas datora lietošanas prasmes darbā ar MS Office standartprogrammām, internetpārlūkprogrammām, kā arī spēja apgūt un lietot citas amata pienākumu veikšanai nepieciešamās programmas, prasme strādāt ar Auto CAD, Microstation un dokumentu sagatavošanas prasmes.
 • B kategorijas autovadītāja apliecība, teicamas ceļu satiksmes noteikumu zināšanas.
 • Labas komunikācijas un lietišķās saskarsmes prasmes un prasme strādāt komandā.

Mēs piedāvājam

 • Dinamisku un atbildīgu darbu uz nenoteiktu laiku Rīgas centrā.
 • Iespēju papildināt profesionālās zināšanas un prasmes.
 • Sociālās garantijas, t.sk., veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika, atvaļinājuma pabalstu, apmaksātu papildatvaļinājumu līdz 10 darba dienām.
 • Atalgojums bruto - 2308,00 EUR mēnesī (pirms nodokļu nomaksas).

Motivētu pieteikuma vēstuli un CV valsts valodā ar norādi “SATORG galvenais satiksmes organizācijas speciālists - eksperts” lūdzam sūtīt līdz 2023.gada 11.decembrim uz sd.personals@riga.lv vai pa pastu, adresējot Rīgas valstspilsētas pašvaldības Ārtelpas un mobilitātes departamenta Administratīvās pārvaldes Personāla un iekšējās kontroles nodaļai, Ģertrūdes iela 36, Rīga, LV- 1011. Kontakttālrunis: 67012737.

Pateicamies visiem par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks uzaicināti uz nākamo atlases kārtu!

Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Rīgas valstspilsētas pašvaldība (iestāde - Rīgas valstspilsētas pašvaldības Ārtelpas un mobilitātes departaments, adrese: Ģertrūdes iela 36, Rīga, LV-1011; elektroniskā pasta adrese amd@riga.lv).

Personāla atlases nolūks ir noteikt atbilstīgāko no pretendentiem, ar kuru pašvaldība var nodibināt darba tiesiskās attiecības.

Plašāka informācija par pretendenta personas datu apstrādi pieejama Noteikumos par personāla atlases privātuma politiku.

Citi jaunumi