Ziņas medijiem

Ieviestas satiksmes organizācijas izmaiņas Salu tilta kompleksā

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka turpinoties Salu tilta kompleksa pārbūves darbiem, ir mainīta satiksmes organizācija Salu tilta sākumposmā virzienā no Centra uz Pārdaugavu.

Satiksmes organizācijas izmaiņas ietver sabiedriskā transporta joslas likvidēšanu uzbraukšanai uz Salu tilta no Lāčplēša ielas.

Tāpat virzienā uz Pārdaugavu  kreisajā malējā joslā braucošie autovadītāji tiek virzīti pāri tiltam uz Pārdaugavas pusi, bet bez iespējām nogriezties uz Mūkusalas ielu, savukārt labajā malējā joslā braucošie tiek virzīti pāri tiltam uz Pārdaugavas pusi, bet ar iespēju nogriezties uz Mūkusalas ielu.

Ieviestās satiksmes organizācijas izmaiņas ir īslaicīgas, plānotas līdz 17. aprīlim.

Norādām, ka objektā ir izvietoti normatīvajiem aktiem atbilstoši brīdinājuma plakāti, kā arī ceļu horizontālais marķējums, kas informē par satiksmes organizācijas izmaiņām.

Salu tilta kompleksa pārbūve ir apjomīgs būvobjekts, kur satiksmes organizācija tiek mainīta salīdzinoši bieži, līdz ar to, aicinām transportlīdzekļu vadītājus  rūpīgi sekot līdzi objektā izvietotajām ceļa zīmēm un ceļu horizontālajam apzīmējumiem.

Informāciju sagatavoja:
Una Ahuna-Ozola,
Rīgas domes Satiksmes departamenta komunikācijas speciāliste
Tālr. 67012703; 29584470

 

Citi jaunumi