Ziņas medijiem

Atsākti būvdarbi uz A.Deglava pārvada; jārēķinās ar satiksmes organizācijas izmaiņām

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka uz Augusta Deglava pārvada ir atsākušies būvdarbi un no ceturtdienas, 5.septembra, jārēķinās ar satiksmes organizācijas izmaiņām gājējiem un autovadītājiem.

Tie, kuri ikdienā šķērso pārvadu ar kājām, jāņem vērā, ka gājēju plūsma virzienā uz centru tiks novirzīta pa atjaunoto ietvi kreisajā pusē, kur uzstādītas margas un ieklāts asfaltbetona segums. Gājēju drošībai, gar brauktuves malu būs uzstādītas betona pagaidu barjeras.

Savukārt no sestdienas, 7.septembra, autovadītājiem jārēķinās, ka satiksmes plūsma virzienā uz centru tiks novirzīta uz pārvada kreiso pusi, nodrošinot vienu joslu katrā virzienā. Braukšanas joslas tiks atdalītas ar betona barjerām, lai norobežotu būvdarbu zonu no transporta plūsmas.

Patlaban notiek ietves izbūve pārvada labajā pusē virzienā uz centru un sagatavošanas darbi zem pārvada, lai tuvākajā laikā uzsāktu balstu un siju remontu. Satiksmes organizācijas izmaiņas nepieciešamas, lai remontdarbu laikā atslogotu balstus un sijas no transporta radītās slodzes.  

Kopumā esošā līguma ietvaros līdz šā gada beigām plānots salabot astoņus balstus, ietvi, kāpnes abās pārvada pusēs, atjaunot margas un izbūvēt inženierkomunikācijas.

Kā jau iepriekš ziņots, pārvada pārbūvi veic lietuviešu uzņēmums AS "Kauno tiltai". Būvarbi tiek veikti ES fondu projekta “Kultūras un sporta kvartāla izveide Grīziņkalna apkaimē” (projekta ID Nr. 5.6.1.0/17/I/001) ietvaros.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Dimante, Rīgas domes Satiksmes departamenta komunikācijas speciāliste
Tālr. 67012703; 26111123

 

Citi jaunumi