Ziņas medijiem

Slēgs transportlīdzekļu satiksmi Matīsa ielā

Sakarā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem no 9. aprīļa līdz 7. maijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme (izņemot tramvaju satiksmi) Matīsa ielā, 50 m garā posmā (un virzienā) no Brīvības ielas. Ņemt vērā, ka ierobežotās transportlīdzekļu satiksmes dēļ Brīvības ielā pirms krustojuma ar Matīsa ielu – tiks slēgts labais un kreisais pagrieziens no Brīvības uz Matīsa ielu.

Par darbu veikšanu ir atbildīga ir SIA „BINDERS”. Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas attiecīgajā ielas posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, operatīvā transporta satiksmi, kā arī sabiedriskā transporta pieturvietas pārcelšanu un sabiedriskā transporta satiksmi.

Veicot darbus nakts laikā, var tikt pārsniegts pieļaujamais trokšņa līmenis.

Transportlīdzekļu satiksmi Brīvības ielas un Matīsa ielas krustojumā var atjaunot pirms minētā laika, ja darbi tiek pabeigti ātrāk.

Informāciju sagatavoja: Agnese Siliņa, Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore, tālr.: 67026104; e-pasts: Agnese.Silina@riga.lv

Citi jaunumi