Ziņas medijiem

Turpinās darbs pie satiksmes drošības uzlabošanas Rīgas ielās

Rīgā turpinās darbs pie satiksmes drošības uzlabošanas un tuvākajā laikā atsāksies būvdarbi pie luksoforu objektu izbūves vairākos ielu krustojumos.

Lai nodrošinātu drošu pārvietošanos un ielu šķērsošanu gājējiem, tiks izbūvēts luksoforu objekts Kurzemes prospekta un Slokas ielas krustojumā. Savukārt Prūšu un Rušonu ielu krustojumā pagaidu luksoforu objekts tiks pārbūvēts,  uzstādot energoefektīvus luksoforus ar labāku redzamību uz gaismas emisijas diožu bāzes.

Luksoforu izbūves darbi atsāksies arī Maskavas ielā pie sabiedriskā transporta pieturvietas “Tīrumi” un Nīcgales ielā 2. Pēc būvdarbu pabeigšanas šajās ielās būs ar luksoforu regulējamas gājēju pārejas.

Tāpat šajā būvsezonā plānots izbūvēt luksoforus Torņakalna un Ojāra Vācieša ielu krustojumā,  Miera un Tallinas ielu krustojumā, kā arī ar luksoforu regulējamu gājēju pāreju Augusta Deglava ielā pie krustojuma ar Lapsu ielu.

Luksoforu objektu remontdarbu rezultātā tiks paaugstināta satiksmes drošība, samazinātas elektroenerģijas izmaksas un nodrošināta nepārtraukta luksoforu darbība, samazinot to tehnisko bojājumu skaitu.

Luksoforu objektu izbūves laikā transportlīdzekļu satiksme netiks pārtraukta un būvdarbus plānots pabeigt līdz šā gada augustam.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Dimante, Rīgas domes Satiksmes departamenta komunikācijas speciāliste
Tālr. 67012752; 26111123

 

Citi jaunumi