Ziņas medijiem

Satiksmei atver jaunizbūvēto Slāvu pārvadu un estakādi uz Lubānas ielu

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka no sestdienas, 14. maija, transportlīdzekļu satiksmei tiks atvērts jaunizbūvētais Slāvu pārvads un estakāde uz Lubānas ielu. 

Estakāde, kas šobrīd tiek izmantota nokļūšanai no Slāvu pārvada uz Lubānas ielu, tiks slēgta, lai veiktu nepieciešamos darbus turpmākai satiksmes plūsmas maiņai pretējā virzienā. Uzbraukšana uz Slāvu pārvada no rotācijas apļa nemainīsies un notiks tāpat kā līdz šim. 

Pielikumā satiksmes organizācijas shēma (lejupielādēt)

Papildus tiks atklāta nobrauktuve no estakādes uz mezgla otro līmeni Piedrujas ielas virzienā. Tas ļaus nokļūt no Daugavas kreisā krasta, Krasta un Maskavas ielām uz Piedrujas ielu neiebraucot Slāvu rotācijas aplī un nebraucot pa Ilūkstes ielu, kas ievērojami atvieglos satiksmes plūsmu Lubānas ielā virzienā uz Katlakalna ielu. 

Satiksmes pārslēgšana notiks sestdien, 14. maijā, laika posmā no 10:00 līdz 17:00. 
Lai līdz jūlijam varētu pabeigt būvdarbus un atklāt satiksmei Dienvidu tilta turpinājumu Daugavas labajā krastā – Slāvu maģistrālo transporta mezglu, Satiksmes departaments aicina autovadītājus sekot līdzi ceļa zīmēm un citiem satiksmes organizācijas tehniskajiem līdzekļiem, kā arī ievērot braukšanas ātruma ierobežojumus. 

Kā ziņots, Slāvu maģistrālā transporta mezgla izbūves gaitā tiek veikta trīs līmeņu estakāžu būvniecība Slāvu rotācijas apļa vietā (pavisam astoņas estakādes) un Slāvu dzelzceļa pārvada pārbūve, izveidojot tam astoņas braukšanas joslas. Slāvu maģistrālā transporta mezgla būvniecība noris nepārtraucot autotransporta un dzelzceļa satiksmi. 
Līdz šim jau veikti vairāk nekā 85% no visiem būvdarbiem Slāvu maģistrālajā transporta mezglā. Dienvidu tilta turpinājumu Daugavas labajā krastā – Slāvu maģistrālo transporta mezglu pilnībā satiksmei atklās jūlijā.

Citi jaunumi