Transports / Taksometri

Taksometri


IEVĒRĪBAI!

Informējam, ka 21.02.2024. Rīgas dome pieņēma lēmumu Nr. RD-24-3337-lē “Par Rīgas valstspilsētas pašvaldības Ārtelpas un mobilitātes departamenta maksas pakalpojumiem”. Lēmums stājas spēkā š.g.1.martā. Iepazīties šeit: lēmums "Par Rīgas valstspilsētas pašvaldības Ārtelpas un mobilitātes departamenta  maksas pakalpojumiem"


IEVĒRĪBAI!

Aicinām pieteikumus licences kartītes pasažieru komercpārvadājumiem ar taksometru Rīgas valstspilsētas administratīvajā teritorijā izsniegšanai iesniegt Rīgas valstspilsētas pašvaldības Ārtelpas un mobilitātes departamentam izmantojot Rīgas valstspilsētas pašvaldības uzturēto speciālo tiešsaistes formu, kas atrodama šeit: https://www.eriga.lv/default.aspx → Visi e-pakalpojumi → Taksometru licences

Lai autorizētos pakalpojuma saņemšanai Jums nepieciešams:

  • lietotājvārds un parole (izsniedz Apmeklētāju pieņemšanas centrs) vai
  • interneta bankas konts (SEB banka, Swedbank, Luminor/DNB, Luminor/Nordea, Banka Citadele) vai
  • drošs elektroniskais paraksts.


IEVĒRĪBAI!

Lai izvairītos no krāpšanas gadījumiem, aicinām iedzīvotājus vienmēr saglabāt taksometra vadītāja izsniegto čeku par braucienu ar taksometru. Aizdomu gadījumā par iespējamu krāpšanu Rīgā aicinām čeku kopā ar iesniegumu iesniegt Rīgas valstspilsētas pašvaldības Ārtelpas un mobilitātes departamentam, kas pārbaudīs, vai pieprasītā maksa par braucienu ir atbilstoša attiecīgā taksometru uzņēmuma deklarētajam tarifam.

Citi jaunumi