Transports / Satiksme Vecrīgā

Satiksme Vecrīgā

 

Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojums Nr.132-ir “Par transportlīdzekļu satiksmi pa gājēju un velosipēdu ielām Vecrīgas teritorijā” ar 2016. gada 11. aprīļa grozījumiem (lejupielādēt)


Ar mērķi atvieglot īpašumu apsaimniekošanu Vecrīgas teritorijā, tostarp uzlabot tirdzniecības un citu uzņēmumu apkalpošanu, ir izdoti grozījumi Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojumā “Par transportlīdzekļu satiksmi pa gājēju un velosipēdu ielām Vecrīgas teritorijā”.

Rīkojums paredz, ka no 2010. gada 13. janvāra transportlīdzekļiem, kas veic ar īpašumu apsaimniekošanu saistītus darbus un apkalpo tirdzniecības vai citus uzņēmumus, ir atļauts braukt un stāvēt gājēju un velosipēdu ielās Vecrīgas teritorijā darba dienās no pulksten 6.00 līdz 12.00, bet sestdienās, svētdienās un svētku dienās no pulksten 6.00 līdz 14.00 ar nosacījumu, ja nav citu piebraukšanas iespēju, netiek traucēta gājēju pārvietošanās, attiecīgo transportlīdzekļu pilna masa nepārsniedz piecas tonnas un transportlīdzeklis tiek novietots stāvēšanai ne ilgāk par vienu stundu.

Transportlīdzekļa salonā pie priekšējā stikla jābūt informācijai par laiku, kad transportlīdzeklis novietots.

Šis rīkojums attiecas uz satiksmi pa gājēju un velosipēdu ielām Vecrīgas teritorijā, kuras robežas noteiktas pa 11. novembra krastmalu, 13. janvāra ielu, Aspazijas bulvāri, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāri, Torņa ielu, Pils ielu un Krišjāņa Valdemāra ielu.

Līdz šim Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojums noteica, ka īpašumu apsaimniekošanai un uzņēmumu apkalpošanai gājēju un velosipēdu ielās Vecrīgas teritorijā braukt un stāvēt tika atļauts darba dienās un sestdienās no pulksten 6.00 līdz 10.00, bet svētdienās un svētku dienās no pulksten 6.00 līdz 14.00.

Gājēju un velosipēdistu ielas, pa kurām nav atļauta transportlīdzekļu satiksme

Gājēju un velosipēdistu ielu karte pilnizmēra versijā (lejupielādēt)

Gājēju un velosipēdistu ielu karte drukāšanas versijā (lejupielādēt)

Pašvaldības maksas stāvvietas Vecrīgā

Pašvaldības maksas stāvvietu karte pilnizmēra versijā (lejupielādēt)

Pašvaldības maksas stāvvietu karte drukāšanas versijā (lejupielādēt)

Citi jaunumi