Ziņas medijiem

Rīgas domes vadība tiksies ar Brasas tilta būvdarbu veicējiem

Ceturtdien, 16. janvārī, plkst. 10.30, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs kopā ar citiem pašvaldības pārstāvjiem apmeklēs Brasas pārvadu, lai tiktos ar būvniekiem un pārrunātu plānoto remontdarbu atsākšanu.

Pasākumā piedalīsies arī Rīgas domes Īpašuma departamenta Būvniecības pārvaldes priekšnieks Rihards Rusins, Rīgas domes Satiksmes departamenta direktors Vitālijs Reinbahs, Rīgas domes Satiksmes departamenta Satiksmes infrastruktūras pārvaldes priekšnieks Andrejs Urtāns un “Kauno tiltai” pārstāvis Latvijā Mindaugas Kazakevičius (LT).

Pasākumā aicinām piedalīties arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus! Jūsu ērtībai būs nodrošināts transports, kas līdz plkst. 10.15 gaidīs pie Rātsnama, RTU pusē. Tikšanās pasākuma norises vietā notiks Brasas pārvada stāvlaukumā.

Jau ziņots, ka Brasas pārvads pār dzelzceļu uzbūvēts un nodots ekspluatācijā 1959.gadā, tā kopējais garums ir 116 metri. Kopējās Brasas pārvada pārbūves darbu izmaksas ir 10,8 miljoni eiro (t.sk. PVN). Pārvada pārbūvi plānots pabeigt 2023.gadā.

 

Plašāka informācija: Ilze Dimante; tālr.  67012703

 

Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa

 

Citi jaunumi