Ziņas medijiem

Ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves laikā būs apgrūtināta satiksme starp Imantu un Zolitūdi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saistībā ar ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves darbiem Imantā, no 27. jūlija līdz 31. augustam plānots slēgt transportlīdzekļu satiksmi Zolitūdes ielas posmā no Jūrmalas gatves līdz Čuguna ielai - varēs kursēt tikai sabiedriskais transports.

Minētajā posmā iekļaujas arī pie dzelzceļa stacijas “Imanta” esošā dzelzceļa pārbrauktuve, kurai pāri satiksme arī būs slēgta. Tāpat saistībā ar ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves darbiem līdz 31. augustam tiek ierobežota transportlīdzekļu satiksme Kurzemes prospekta labajā pusē, posmā no Ceriņu ielas līdz Jūrmalas gatvei, kas ir posms līdz satiksmei slēgtajam Jūrmalas gatves posmam. Intensīva satiksme būvdarbu laikā šajos ielu posmos diemžēl nav iespējama, autovadītāji tiek aicināti sekot ceļazīmju norādēm.

Ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu paplašināšana Imantas ziemeļrietumu daļā (arī Berģu dienvidu daļā un Beberbeķos) notiek Eiropas Savienības Kohēzijas fonda atbalstītā “Ūdenssaimniecības attīstība Rīgā, 5. kārta” projekta ietvaros. Tā mērķis ir attīstīt un uzlabot ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu kvalitāti, nodrošinot pieslēgšanās iespējas centralizētajām SIA “Rīgas ūdens” sistēmām. Šī projekta ietvaros Imantā plānots izbūvēt kopumā 10,3 kilometrus ūdensvada un 12,4 kilometrus kanalizācijas tīklu.

Informāciju sagatavoja: Sandris Vanzovičs, SIA “Rīgas ūdens” sabiedrisko attiecību daļa, tel. 67088346

Citi jaunumi