Ziņas medijiem

Aicina uz informatīvu tiešsaistes pasākumu par “metro busa” līnijas izbūves projekta izstrādi

Ceturtdien, 15. jūnijā, no plkst. 17.00 līdz plkst. 18.00 Rīgas domes Satiksmes departaments aicina uz informatīvu tiešsaistes pasākumu par “metro busa” līnijas izbūves projekta izstrādi. Tiešsaistes pasākumā sabiedrību informēs par priekšizpētē izstrādātajiem risinājumiem, kurus detalizēti risinās būvprojekta izstrādes stadijā.

Būvprojektu “Neatkarīgas sabiedriskā transporta līnijas un ar to saistītās veloinfrastruktūras izbūvei Dzelzavas ielas posmā no Jorģa Zemitāna tilta līdz Juglas ielai” izstrādā piegādātāju apvienība SIA “Vertex projekti” un SIA “BRD projekts”.

Šobrīd projekta izstrādātāji sadarbībā ar Satiksmes departamentu, Pilsētas attīstības departamentu un Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas satiksme”, balstoties uz priekšizpētes risinājumiem, ir uzsācis projekta ģenerālskices izstrādi. Aicinām iedzīvotājus iesaistīties šajā būvprojekta izstrādes stadijā, lai veicinātu projekta veiksmīgu integrēšanu pilsētvidē. 

Tiešsaistes pasākums norisināsies video konferences formātā MS Teams vidē un to arī straumēs Rīga attīstās Facebook kontā. Pēc risinājumu izskatīšanas paredzēta neliela diskusiju sadaļa, kurā aicinām izteikt viedokli. Tāpat pēc pasākuma Satiksmes departaments gaidīs rakstiskus viedokļus un ierosinājumus par projekta risinājumiem.

Lai būtu iespēja uzdot jautājumus un piedalīties diskusijā MS Teams vidē, pasākuma dalībnieki aicināti reģistrēties līdz 14. jūnijam, aizpildot anketu.

Līdz sanāksmes norisei ar izstrādātajiem priekšizpētes materiāliem iespējams iepazīties te.

Citi jaunumi