Ziņas medijiem

Pirmdien, 19. jūnijā, pārbaudīs Brasas tilta gatavību 11. tramvaja satiksmes atjaunošanai

Pirmdien, 19. jūnijā, notiks tehniskais reiss 11. tramvaja līnijā, lai pārliecinātos par to, ka Brasas tilta pilnībā izbūvētā daļa ir sagatavota tā, lai pa to varētu atjaunot regulāru tramvaju satiksmi.

Tehniskajā reisā dosies Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks satiksmes infrastruktūras un attīstības jautājumos Vilnis Ķirsis, uzņēmuma “Rīgas Satiksme” valdes priekšsēdētāja Džineta Innusa, Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāvji un Rīgas Tehniskās universitātes Transportbūvju institūta direktors Ainārs Paeglītis.

Šobrīd Rīgas domes Satiksmes departaments ir saņēmis aktu par tramvaja satiksmes organizēšanu/atjaunošanu, kurā, Duntes ielas pusē izbūvētais pārvads, ir atzīts par derīgu reversīvās satiksmes palaišanai. Brasas tiltam ir nodrošināta projektā noteiktā nestspēja un visu šobrīd Rīgā ekspluatācijā esošo tramvaju modeļu (ar pilnu masu) ekspluatācija uz pārvada ir droša.

Brasas tilta apsekošanu un akta sastādīšanu veica komisija, kuras sastāvā bija atbildīgais būvdarbu vadītājs, būvuzraugs, autoruzraugs un Satiksmes departamenta pārstāvis.

Autors: Rīgas pašvaldības Ārējas komunikācijas nodaļa

Citi jaunumi