Ziņas medijiem

Aicina autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem mācību iestāžu tuvumā

Atsākoties skolas laikam, pašvaldība aicina transportlīdzekļu vadītājus būt īpaši uzmanīgiem, kā arī ar izpratni izturēties pret bērniem, kuri pēc vasaras brīvlaika atgriezušies pilsētā. Pirms skolas gaitu uzsākšanas vai atsākšanas pašvaldība aicina bērnu vecākus ar savām atvasēm pārrunāt ceļu satiksmes drošības noteikumus un atgādināt par drošu uzvedību ielās.

Atsākoties mācību gadam, Rīgā atgriežas skolēni, tādēļ pašvaldība aicina transportlīdzekļu vadītājus ar izpratni izturēties pret bērniem, kuri vasaras laikā iespējams, nedaudz piemirsuši par piesardzību uz ielām.

Tāpat pašvaldība aicina būt īpaši uzmanīgiem arī tiem, kuri ikdienā pārvietojas ar velosipēdiem un elektroskrejriteņiem, jo bērni mēdz būt ļoti aktīvi un neprognozējami mainīt pārvietošanās trajektoriju.

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka tuvākajās dienās uz valsts galvenajiem autoceļiem pie Rīgas robežas uzstādīs informatīvus plakātus, kuri atgādina par ieteicamo braukšanas ātrumu 30 km/h mācību iestāžu tuvumā.

Pašvaldība arī atgādina, ka Zinību dienā, 1. septembrī, sabiedriskais transports būs bez maksas. E-taloni vai koda biļetes Rīgas autobusos, trolejbusos un tramvajos 1. septembrī nebūs jāreģistrē.

 

Autors: Rīgas pašvaldības Ārējas komunikācijas nodaļa

 

Citi jaunumi