Ziņas medijiem

Aicina uz informatīvu tiešsaistes pasākumu par Vanšu tilta pārbūves būvprojektu

Trešdien, 22. novembrī, no plkst. 17.00 līdz plkst. 18.00 Rīgas pašvaldības Ārtelpas un mobilitātes departaments aicina uz informatīvu tiešsaistes pasākumu par Vanšu tilta pārbūves būvprojekta minimāla sastāva izstrādi. Tiešsaistes pasākumā sabiedrību informēs par tilta pārbūves galvenajiem tehniskajiem risinājumiem.

Būvprojektu “Vanšu tilta būvprojekta minimālā sastāvā izstrāde” izstrādā piegādātāju apvienība SIA “Vertex projekti” un SIA “Inženierbūve”.

Departaments aicina iedzīvotājus iesaistīties būvprojekta izstrādes stadijā, lai veicinātu projekta veiksmīgu integrēšanu pilsētvidē.

Tiešsaistes pasākums norisināsies video konferences formātā MS Teams vidē un to arī straumēs “Rīga attīstās” Facebook kontā. Pēc risinājumu izskatīšanas paredzēta neliela diskusiju sadaļa, kurā varēs izteikt viedokli. Tāpat pēc pasākuma Ārtelpas un mobilitātes departaments gaidīs rakstiskus viedokļus un ierosinājumus par projekta risinājumiem.

Lai būtu iespēja uzdot jautājumus un piedalīties diskusijā MS Teams vidē, pasākuma dalībnieki aicināti reģistrēties līdz 21. novembra, plkst. 17.00, aizpildot aptaujas anketu.

Līdz sanāksmes norisei ar izstrādātajiem priekšizpētes materiāliem iespējams iepazīties te.

 

Autors: Rīgas pašvaldības Ārējas komunikācijas nodaļa

Citi jaunumi