Ziņas medijiem

Rīgas ielās turpinās smilšu savākšana pēc ziemas sezonas; sakopti 86% brauktuvju

 

Galvaspilsētas ielās turpinās ietvju un brauktuvju sakopšana pēc ziemas sezonas. Patlaban notīrīti 1225 km brauktuvju, kas ir 86% no tīrāmās platības. Ietves notīrītas 1698,8 km garumā, kopumā savācot 502,5 m3 smilšu. Namu īpašnieki aicināti savākt smiltis arī saviem namiem piegulošajās teritorijās un pagalmos.

Patlaban turpinās pakāpeniska pilsētas ielu ietvju un brauktuvju sakopšana pēc ziemas sezonas. Uzkopšana norit dienas laikā, kad gaiss ir iesilis un temperatūra ir piemērota darbu veikšanai.

Ārtelpas un mobilitātes departaments informē, ka nākamās nedēļas laikā plānots ieviest īslaicīgus apstāšanas un stāvēšanas liegumus Kurzemes priekšpilsētas ielu posmos, kur gar ielu malām atļauts stāvēšanai novietot transportlīdzekļus.

No piektdienas, 5.aprīļa informatīvu plakātu un ceļa zīmju uzstādīšana, un darbu veikšana gaidāma:

Pašvaldība aicina ievērot uzstādītās ceļa zīmes, lai uzkopšana noritētu raitāk.

Atgādinām arī, ka namsaimnieki visā pilsētā aicināti neaizmirst par pagalmos, uz iebraucamajiem ceļiem, privāto teritoriju celiņiem, kāpnēm u.tml. ziemā izkaisīto smilšu savākšanu.

Aizvadītajā ziemas sezonā pilsēta piegulošo teritoriju apsaimniekotājiem bez maksas nodrošināja pretslīdes kaisāmo materiālu (smilti) cietā seguma gājēju ietvju kopšanai, kopā izsniedzot 2023 maisus, kas ir 50,58 tonnas smilšu.

 

Autors: Rīgas pašvaldības Ārējās komunikācijas nodaļa

Citi jaunumi