Eiropas Savienība / Īstenotie ES fondu līdzfinansētie projekti / Kārļa Ulmaņa gatves un Beberbeķu ielas krustojuma rekonstrukcija

Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu Rīgā 2012. gadā tiks pabeigta Kārļa Ulmaņa gatves un Beberbeķu ielas krustojuma rekonstrukcija. 

Pie Kārļa Ulmaņa gatves tiek izbūvētas jaunas gājēju ietves, ierīkotas labiekārtotas sabiedriskā transporta pieturvietas, kā arī sakārtoti gājēju piekļuves maršruti gājēju tiltiņam. Tāpat tiek paplašinātas Kārļa Ulmaņa gatves pamatbrauktuves joslas, uzstādītas brauktuves virzienu sadalošās barjeras un triecienu absorbējošie elementi.

Līdz ar Kārļa Ulmaņa gatves un Beberbeķu ielas krustojuma pilnveidošanu un labiekārtošanu tiksnodrošināta daudz brīvāka maģistrālā transporta plūsma.

Savukārt no 2013.gada uzsākta Kārļa Ulmaņa gatves un lidostas Rīga pievedceļa (P133) šķērsojuma rekonstrukcija. Līdz 2014.gada beigām plānots izbūvēt atsevišķas brauktuves joslas Kārļa Ulmaņa gatvē no Lielirbes ielas līdz Šampētera ielai un no Grenču ielas līdz Gramzdas ielai.

K. Ulmaņa gatves posma rekonstrukcijas laikā izbūvēs vietējās joslas, samazinot tiešu pieslēgumu skaitu ātrgaitas ielai un uzlabojot ielas sasaisti ar vietējām ielām, izbūvēt gājēju un velosipēdu celiņus visā posma garumā. 

Jaunais ielas posms tiks aprīkots ar satiksmes organizācijas tehniskajiem līdzekļiem - ceļa zīmēm, drošības barjerām, ierīkojot energoefektīvo apgaismojumu, izbūvēat sabiedriskā transporta pieturvieta un pārbūvētas pazemes komunikācijas un sabiedriskā transporta pakalpojumu infrastruktūra, nemainot to tehniskos parametrus - ūdensvada, elektroenerģijas un sakaru komunikāciju.

Karte pilnizmēra versijā (lejupielādēt)

Karte drukāšanas versijā (lejupielādēt)

Citi jaunumi